O nás


Naobličej.cz založila Míša Holíková v roce 2012 poté, co ji na jednom dětském dnu upoutalo několik dětí s povedenými malůvkami na obličejích. Začala malovat sama, ale jak spokojených zákazníků, a tím i doporučení přibývalo, rozrostl se i počet malířek.

Všechny naše malířky od malička milovaly barvy, chodily do výtvarných kroužků a procvičovaly svůj talent. Spousta z nich také vystudovala umělecké školy. Mají rády práci s dětmi a rády se jimi nechávají inspirovat.

Michaela Holíková


Míša od malička malovala na všechno, co se jí připletlo do cesty. Když došel papír, dostaly zabrat stěny v pokojíčku. Časem přešla na plátno, až nakonec skončila u malování na obličej. Její touha být svým vlastním pánem a malovat, co sama chce, ji držela dál od výtvarných kroužků. Svůj talent raději rozvíjela na vlastní pěst, včetně facepaintingu. Není náhoda, že právě Míša zvedá všechny telefony a povídá si se zákazníky. Přes 18 let hrála divadlo a díky tomu a své přátelské povaze se snadno dokáže vcítit do role klienta, a tím i do jeho potřeb.

Zkuste to sami: zavolejte a až uslyšíte její veselý hlas, pochopíte, že jste na správném čísle :-)

Petra Podsedníková


Už jako malá Peťa milovala kreslení a malování. Panenky s díky odmítala. Raději si přála pastelky. Svůj nevyčerpatelný talent teď uplatňuje na VŠ, kde ji na oboru "Grafický design" již brzy čekají závěrečné zkoušky. K malování na obličej se dostala úplnou náhodou a okamžitě si ho zamilovala. O práci s dětmi říká, že ji inspiruje - jak v tvorbě, tak v životě. Dětem rozumí a má k nim velmi blízko i díky své dceři, která ji neustále učí novým pohledům na svět.

Pavlína Štefková


Ve 3 letech dostala Pája své první pastelky a okamžitě se jí rozzářily oči štěstím. Stejný úkaz zpozorujete i dnes vždy, když má možnost malovat. Láska k malování ji provedla skrze ZUŠku a dovedla ji až k nynějšímu studiu Grafického designu na UTB ve Zlíně. Jakmile má splněné školní povinnosti, ráda vymění počítač za barvičky a čarokrásným malováním kouzlí dětem úsměvy na tvářích.

Marie Ovčáčiková


Mája odmala navštěvovala ZUŠku a pravidelně měla své kresby vystavené mezi nejlepšími výtvory roku. Co viděla, to kreslila a svým talentem bavila své okolí. Po střední škole se rozhodla studovat učitelství pro mateřské školy na UTB ve Zlíně a zanedlouho bude bavit škvrňata ve školce. Když poznala facepainting, okamžitě mu podlehla.

Veronika Vicianová


Malování a tvoření ji baví od dětství - i proto má Veňa za sebou základní i střední uměleckou školu. Zatímco v ZUŠce se věnovala malbě a kreativní tvorbě, na střední škole studovala Propagační výtvarnictví. Své vzdělání zakončila na fakultě Multimediálních komunikací ve Zlíně. Mezitím, co pilně studovala, trávila volný čas organizací akcí pro děti a na školách v přírodě, kde měla na starosti kreativní a výtvarné činnosti pro děti. Svou kreativitu uplatňuje kromě malování na obličeje také při šití a tvorbě výstav i scénografií.

Nikola Hauerlandová


Nika vždycky zbožňovala kreslení, malování a tvorbu vlastníma rukama. To ji přivedlo na UMPRUMku do Uherského Hradiště, kde vystudovala obor Návrhářství. Interakci s dětmi si oblíbila jak při hraní dětského divadla, tak při vedení dramatického a návrhářského kroužku na DDM v Uherském Brodě. Nejraději čte Harryho Pottera, při malování na obličeje ale tvoří daleko krásnější díla, než jen Harryho slavnou jizvu ;-)

Ceník

Cena je závislá na typu akce a místě konání. Pro předběžnou kalkulaci, prosím, využijte kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Jméno

E-mail

Telefon

Váš dotaz

Fakturační údaje

Mgr. Michaela Holíková

Zelinova 7011

760 05 Zlín

IČ: 88817792

Nejsem plátce DPH